smartphone

Thursday, April 27, 2017 - 13:12

Wednesday, February 15, 2017 - 20:32

Υπάρχουν άπειρες εφαρμογές που θα μπορούσαμε να κατεβάσουμε στο smartphone μας

Monday, February 13, 2017 - 20:34

Η Ulefone μας προσφέρει τη δυνατότητα να απολαύσουμε την εμπειρία χρήσης διπλής κάμερας σε smartphone, αλλά και VR περιεχόμενο, χωρίς να χρειαστεί να βάλουμε το χέρι βαθιά στη τσέπη.

Saturday, December 3, 2016 - 12:24

Δικαιωματικά κέρδισε τη προσοχή του κοινού το UMi Plus, ως κλασική value-for-money πρόταση και τώρα ετοιμαζόμαστε για την κυκλοφορία μιας νέας έκδοσης

Monday, November 28, 2016 - 19:18

It seems like every mockup of a futuristic phone is just a bezel-free piece of glass, and Xiaomi's MiMix feels a little bit like that.

Saturday, November 26, 2016 - 18:35

Η επιστροφή της Nokia στη smartphone βιομηχανία είναι γεγονός, θα χρειαστεί κάτι ιδιαίτερο όμως για να ταράξει τα νερά μιας και ο ανταγωνισμός είναι εξαιρετικά έντονος. 

Tuesday, November 15, 2016 - 21:08

Έφτασε η ώρα και για τη Gionee να παρουσιάσει το πρώτο της smartphone με διπλή κάμερα στο πίσω μέρος, κάτι που μάλλον θα πρέπει να αρχίσουμε να θεωρούμε στάνταρ για τα νέα smartphones.

Monday, November 7, 2016 - 14:56

Introducing the world's first augmented reality smartphone.

Tuesday, November 1, 2016 - 12:45

Η Meizu ανακοίνωσε επίσημα το νέο value-for-money smartphone που θα αποτελέσει τον διάδοχο του επιτυχημένου Meizu M3.

Monday, October 24, 2016 - 19:17

Οι φήμες για το Samsung Galaxy C9 Pro βγήκαν αληθινές, καθώς η εταιρεία μας αποκαλύπτει επιτέλους τη κορυφαία συσκευή που έχουμε γνωρίσει μέχρι σήμερα για την οικογένεια Galaxy C

Pages