microsoft

Wednesday, February 15, 2017 - 21:08

Με ανάρτηση της η Microsoft, στους επίσημους λογαριασμούς της στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ανακοίνωσε την ώρα και την ημερομηνία που θα λάβει χώρα η φετινή της συνέντευξη Τύπου για την E3 2017. 

Monday, February 13, 2017 - 19:49

Microsoft’s HoloLens headset has always had a built-in way to capture video, but the quality wasn’t very good. 

Thursday, January 19, 2017 - 13:17

Εδώ και καιρό ακούγεται η δημιουργία ενός αναδιπλούμενου smartphone από τη Microsoft, η εταιρεία από το 2014 είχε υποβάλλει μια πατέντα κια τώρα ήρθε η στιγμή να βγει στο φως!

Tuesday, December 13, 2016 - 11:52

Microsoft's new desktop PC the Surface Studio aims for Apple's creative stronghold.

Monday, December 12, 2016 - 11:50

Πριν λίγο καιρό είχαν διαρρεύσει οι απαιτήσεις των Windows 10 VR Headsets, μέσω της τελευταίας beta έκδοσης των Windows 10

Thursday, December 8, 2016 - 17:38

Η Microsoft ανακοίνωσε σε συνεργασία με την Qualcomm, πως τα Windows 10 θα τα δούμε στους επόμενης γενιάς Snapdragon επεξεργαστές.

Tuesday, December 6, 2016 - 00:22

Η τεχνητή νοημοσύνη μπορεί να βοηθήσει στην καθημερινότητα των χρηστών με ειδικές ανάγκες και η Microsoft το αποδεικνύει με το νέο χαρακτηριστικό του Office

Saturday, December 3, 2016 - 13:32

Η Microsoft μέσα από τον επίσημο λογαριασμό του Xbox στο YouTube μας παρουσιάζει το launch trailer του Dead Rising 4.

Saturday, November 26, 2016 - 18:44

Η Microsoft δημοσίευσε το launch trailer του τέταρτου κεφαλαίου της σειράς Dead Rising, μόλις 10 μέρες πριν την κυκλοφορία του. 

Thursday, November 24, 2016 - 19:15

Augmented reality is making neurosurgery safer.

Pages