Huawei

Monday, February 6, 2017 - 20:34

Ένα υποτίθεται επίσημο slide, που μας έρχεται από τη Κίνα αποκαλύπτει τα Huawei P10 και Huawei P10 Plus μαζί με τις τιμές των διάφορων εκδόσεων τους.

Friday, February 3, 2017 - 00:02

Η Huawei δεν περίμενε τελικά το MWC 2017 για την παρουσίαση, αλλά ξεκινά άμεσα την κυκλοφορία του στην Ευρώπη σε τιμή €269.

Saturday, January 14, 2017 - 20:29

[Δ.Τ.]

H Huawei αποκαλύπτει την νέα εποχή για τα κινητά τηλέφωνα: Γνωρίστε το Intelligent Phone.

Monday, January 2, 2017 - 10:31

Σύμφωνα με αναφορά της Flurry Analytics, η Apple κέρδισε και τη φετινή “μάχη” των Χριστουγέννων, με διπλάσιο αριθμό ενεργοποιήσεων νέων συσκευών από τον 2ο. 

Wednesday, December 7, 2016 - 21:26

Λίγες εβδομάδες μετά την κυκλοφορία του Enjoy 6, η Huawei προχωρά στα αποκαλυπτήρια μιας νέας έκδοσης με λεπτότερη κατασκευή

Thursday, December 1, 2016 - 19:52

Όπως καλά γνωρίζουμε, η πρώτη συσκευή της Huawei με το νέο EMUI 5.0 που βασίζεται στο Android 7.0 Nougat, είναι το Mate 9.

Sunday, November 13, 2016 - 20:18

Μια συσκευή της Huawei εμφανίστηκε στο GFXBench με κωδική ονομασία LON-L29 και πιθανώς να πρόκειται για τη νέα ναυαρχίδα της εταιρίας P10.

Thursday, November 3, 2016 - 21:59

Όπως ήταν ήδη γνωστό, η Huawei είχε προγραμματισμένο για σήμερα ένα ειδικό event, το οποίο έλαβε χώρα στο Μόναχο της Γερμανίας.

Friday, October 14, 2016 - 12:50

[Δ.Τ.]

Υλοποιώντας με ένα ξεχωριστό brand την πεποίθηση ότι ο κόσμος θα γίνει ένα καλύτερο μέρος, αν όλοι εξελίσσουμε τις ξεχωριστές δυνάμεις μας, η Huawei παρέχει τεχνολογίες αιχμής και μία ευχάριστη, φιλική εμπειρία χρήσης.

Thursday, September 22, 2016 - 15:51

[Δ.Τ.]

Η Huawei βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι το νέο της κινητό P9 lite που ανήκει στην παγκοσμίως δημοφιλή οικογένεια των πλέον εξελιγμένων smartphones Huawei P9

Pages