φωτογραφια

Friday, October 7, 2016 - 14:09

[Δ.Τ.] 

Η Nikon είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την κυκλοφορία των τηλέμετρων laser COOLSHOT 80i VR και COOLSHOT 80 VR, δύο καινοτόμων τηλέμετρων laser που διαθέτουν οπτική λειτουργία VR (απόσβεσης κραδασμών).

Tuesday, August 16, 2016 - 13:43

Πως θα σας φαινόταν να μπορείτε απλά με ένα λογισμικό να αλλάζετε τις φωτογραφίες σας κάνοντας τους φίλους σας να "κολλάνε" με το αποτέλεσμα; Πιστεύω υπέροχο!

Friday, April 8, 2016 - 13:29

Οι ειδικοί σε θέματα τεχνολογίας προσπαθούν να λανσάρουν όλο και περισσότερα καινοτόμα προϊόντα για να μας κάνουν τη ζωή μας πιο εύκολη. Το νέο προϊόν αφορά τους τετράποδους φίλους μας και ονομάζεται Petzi Treat Cam.

Οι σκύλοι έχουν νοημοσύνη;;; Και όμως ναι!!!

Wednesday, April 6, 2016 - 13:18

Το Facebook μας αφήνει άφωνους για ακόμη μία φορά! Μέχρι τώρα η τεχνολογία οπτικής αναγνώρισης αντικειμένων της Facebook Inc.

Friday, April 1, 2016 - 12:23

Η νέα ''τρέλα'' με τις selfies φωτογραφίες έχει βάλει την αγορά να ψάχνεται! Μετά από το γνωστό μας selfie stick έρχεται να πάρει τη θέση του το "ιπτάμενο" selfie stick που θα πετάει για χάρη του χρήστη για να τον βγάζει φωτογραφίες από ψηλά!

Saturday, March 26, 2016 - 14:38

Πώς δείχνει η Αθήνα μας από ένα διαστημικό σταθμό. Ο αστροναύτης Tim Kopra μας έδωσε την απάντηση και ανάρτησε σε λογαριασμό του στα social media χθες μία φωτογραφία της πόλης, γράφοντας "Goodnight Athens from Space Station".

Tuesday, March 22, 2016 - 12:13

Πλέον τα smartphones έχουν σχεδόν αντικαταστήσει στην χρήση της φωτογραφικής μηχανής.

Friday, March 11, 2016 - 12:06

Πάρα πολλές φορές έχουμε αναγκαστεί να βγάλουμε μια φωτογραφία μόνοι μας, το θέμα μας είναι πώς να στηθούμε για να φαινόμαστε καλοί και να μην ντρεπόμαστε να τη δείξουμε.

Thursday, February 25, 2016 - 14:46

Δύο πόλεις χιλιόμετρα μακριά με πόσες ομοιόητες!

Monday, November 24, 2014 - 12:57

Ο φωτογράφος και γνωστός YouTuber Trey Ratcliffe μας δείχνει

Pages